lygiadienis.lt

17 Mar, 2009

Lygiadienio Muzika XIV

saulius, kvietimai

LM_XIVbendra

Sveiki bičiuliai.

Su Lygiadieniu, kuris įvyko kovo 20 d. 13 val. 45 min.

Na, o muzika ir širdys Lygiadienyje suskambės savaitgalį –

kovo 27 -28 dienomis.

Pageidaujantys renkasi Molėtų Astronomijos observatorijoje penktadienį kovo 27d. sau patogiu laiku – randa kambarį, įsikuria, kaitina stygas ir arbatinukus. Šeštadienį – 28 d. ryte ruošiam/puošiam salę, derinam instrumentus, ruošiam priemones pietų pertraukai.

– 13 val. pirmoji dalis. Pavasarinė Lygiadienio Muzika, kaip žinia, vyksta nedidelėse erdvėse, todėl ir veiksmas bei nuotaika labiau kameriniai, jaukūs, labiau iš vidaus. Kaip ir rudenį, pirmojoje dalyje – autoriniai kūriniai, liaudies dainos, poezija ir visokia kitokia originali raiška.

– Pietų pertrauka.

– Antroji dalis – garsai ir menai liejasi laisvai – tiek pačių, tiek ir kitų autorių kūriniai.

– Trečioji dalis – siurprizas (kas norėsite prisidėti jį ruošiant ir turėsite porą valandų laisvo laiko iki pirmosios dalies – pasisakykit).

– Ketvirtoji dalis – dangaus stebėjimas.

Atšilus orui, pasirodo  Žemynos pasiuntiniai – snieguolės ir šalpusniai.

Prisijungsime ir mes prie pavasario šauklių savo

Lygiadienio spalvomis –Balta ir geltona. .

Galioja aprangai, maistui ir visam kam, kas su jumis.

Valom dulkes nuo stygų ir vejam kuklinimąsi šalin – Lygiadienyje visi lygūs savo nuotaika, džiugesiu, kūrybiškumu ir noru prisidėti kuriant Lygiadienio Darną.

Ir prisiminkime, kad čia nėra žiūrovų – visi bendram jaukumui atsivežame ką nors savo – patys pasidžiaugti ir bičiuliams parodyti.

Praneškite, kas,  keliese žadate dalyvauti, kokius kūrinius pirmai daliai (jei) atsivežate, ar reikės ir kiek vietų, nakvynės.

Laišku, skambučiu ar mobiliaja žinute.

Saulius

8 610 40229

"Lygiadienio Muzika XIV" neturi komentarų

Comment Form


  • Saulius: Kitas Lygiadienis 2015 kovo 21 d. 15 val. Tema - "Paukščiai"
  • Smiltė: Dėkui, Rimantai! Buvo gera pabūti, o dabar - taip vidury darbų - gera dar kartą pasinerti į šeštadieninę-muzikinę-ugninę nuotaiką :)
  • Saulius: Ačiū, Rimantai. Jau kaip laukėm visi tų vaizdelių :-) Ir už "Ugnį" ačiū, jau net neatsimenu kam - bet labai tiko pasitinkant žiemą.

Apie mus

...